DP11V3015A15F - TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Manufacturer Part Number:DP11V3015A15F
Manufacturer:TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Part of Description:DP11 VER 15P 30DET 15F M7*5MM
Output TypePulse
Pulses per Revolution15
Voltage - Supply5V
Actuator Type6mm Dia Flatted End