APD199DN-S-120V - IDEC
Manufacturer Part Number:APD199DN-S-120V
Manufacturer:IDEC
Part of Description:PB PILOT LIGHT 30MM
Lamp Color-
Lens ColorBlue
Lens Transparency-
RatingsAC
Voltage120V
Current-
Panel Cutout ShapeRound
Panel Cutout Dimensions1.18" (30.0mm)