APD199DN-Y-12V - IDEC
Manufacturer Part Number:APD199DN-Y-12V
Manufacturer:IDEC
Part of Description:PB PILOT LIGHT 30MM
Lead Free Status / RoHS Status:Lead Free / RoHS Compliant
Stock Condition:678 In Stock
Lamp Color-
Lens ColorYellow
Lens Transparency-
RatingsAC/DC
Voltage12V
Current-
Panel Cutout ShapeRound
Panel Cutout Dimensions1.18" (30.0mm)