APD199DN-R-24V - IDEC
Manufacturer Part Number:APD199DN-R-24V
Manufacturer:IDEC
Part of Description:PB PILOT LIGHT 30MM
TypeDescription
SeriesTWTD
PackageBulk
Part StatusObsolete
TypeLED
Lamp Color-
Lens ColorRed
Lens Transparency-
RatingsAC/DC
Voltage24V
Current-
Panel Cutout ShapeRound
Panel Cutout Dimensions1.18" (30.0mm)