1SMAF2EZ110 - Rectron USA
Manufacturer Part Number:1SMAF2EZ110
Manufacturer:Rectron USA
Part of Description:DIODE ZENER 110V 2W SMAF
Part StatusActive
Voltage - Zener (Nom) (Vz)110 V
Tolerance-
Power - Max2 W
Impedance (Max) (Zzt)250 Ohms
Current - Reverse Leakage @ Vr500 nA @ 83.6 V