APM2T80SM21256GAS-4BTMGW - Apacer
Manufacturer Part Number:APM2T80SM21256GAS-4BTMGW
Manufacturer:Apacer
Part of Description:M.2 SM210-M280 MLC DEVSLP 256GB
Lead Free Status / RoHS Status:Lead Free / RoHS Compliant
Stock Condition:58 In Stock
TypeDescription
SeriesSM210-M280
PackageBulk
Part StatusActive
Memory Size256GB
Memory TypeFLASH - NAND (MLC)
Form FactorM.2 Module
Speed - Read505MB/s
Speed - Write350MB/s
Voltage - Supply3.3V
TypeSATA III
Current - Max745mA
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Weight-
Size / Dimension80.00mm x 22.00mm x 1.50mm