CIR030CFZ-22-21S-F80 - VEAM
Manufacturer Part Number:CIR030CFZ-22-21S-F80
Manufacturer:VEAM
Part of Description:CIR 3C 2#16 1#0 SKT RECP
TypeDescription
Series*
PackageBulk
Part StatusActive
Connector Type-
Number of Positions-
Shell Size - Insert-
Shell Size, MIL-
Mounting Type-
Mounting Feature-
Termination-
Fastening Type-
Orientation-
Shell Material-
Shell Finish-
Contact Finish - Mating-
Color-
Ingress Protection-
Material Flammability Rating-
Features-
Shielding-
Current Rating (Amps)-
Voltage Rating-
Cable Opening-
Operating Temperature-
All the Electronics Components will be packing in very safely by ESD antistatic protection.
package
BUYING OPTIONS
Stock Status: 2470
Minimum: 1
Call for price or submit a RFQ
Related VEAM Components
107260-108 TE Connectivity DEUTSCH Connectors
SHL PLUG ASSY...
8DA523W53AD
8DA523W53AD Souriau-Sunbank by Eaton
8DA 53C 53#20 PIN PLUG...
LJT00RE25-29P-SR
LJT00RE25-29P-SR Amphenol Aerospace Operations
CONN RCPT MALE 29POS GOLD CRIMP...
8LT323F21PA
8LT323F21PA Souriau-Sunbank by Eaton
CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP...
CA3100E18-8SB
CA3100E18-8SB VEAM
CONN RCPT FMALE 8P SILV SLDR CUP...
TVS07RF-15-15HA
TVS07RF-15-15HA Amphenol Aerospace Operations
CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP...