A-TB350-YO14SB - ASSMANN WSW Components
Manufacturer Part Number:A-TB350-YO14SB
Manufacturer:ASSMANN WSW Components
Part of Description:TERMINAL BLOCK
TypeDescription
Series-
Package-
Part StatusObsolete
Type-
Number of Positions-
Positions Per Level-
Number of Levels-
Pitch-
Header Orientation-
Plug Wire Entry-
Termination Style-
Mounting Type-
Current - IEC-
Voltage - IEC-
Current - UL-
Voltage - UL-
Wire Gauge or Range - AWG-
Wire Gauge or Range - mm²-
Color-
Operating Temperature-
Contact Mating Finish-
Features-
All the Electronics Components will be packing in very safely by ESD antistatic protection.
package
BUYING OPTIONS
Stock Status: 3863
Minimum: 1
Call for price or submit a RFQ
Related ASSMANN WSW Components Components
1748480 Phoenix Contact
TERM BLOCK PLUG 15POS STR 3.81MM...
1776139-4 TE Connectivity AMP Connectors
TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM...
A-TB500-TJ06
A-TB500-TJ06 ASSMANN WSW Components
TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5MM...
PDV09-3,50-H-K
PDV09-3,50-H-K Altech Corporation
PCB DUAL ROW HDR 9P 350MM HORIZO...
1612730000 Weidmuller
TERM BLOCK HDR 5POS VERT 7MM...
TJ2331030000G
TJ2331030000G Anytek (Amphenol Anytek)
TERM BLOCK PLUG 23POS STR 3.81MM...