CO43025-25.000-EXT-TR - Raltron
Manufacturer Part Number:CO43025-25.000-EXT-TR
Manufacturer:Raltron
Part of Description:XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
TypeDescription
SeriesCO43
PackageTape & Reel (TR)
Part StatusActive
Base ResonatorCrystal
TypeXO (Standard)
Frequency25 MHz
FunctionEnable/Disable
OutputCMOS
Voltage - Supply3.3V
Frequency Stability±25ppm
Absolute Pull Range (APR)-
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth-
Current - Supply (Max)25mA
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case4-SMD, No Lead
Size / Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)0.071" (1.80mm)
All the Electronics Components will be packing in very safely by ESD antistatic protection.
package
BUYING OPTIONS
Stock Status: 12381
Minimum: 1
Related Raltron Components
SiT3372AC-2B2-33NB77.760000X
SiT3372AC-2B2-33NB77.760000X SiTime
XTAL OSC VCXO 77.7600MHZ LVDS...
SiT3373AC-2E2-25NH256.000000X
SiT3373AC-2E2-25NH256.000000X SiTime
XTAL OSC VCXO 256.0000MHZ LVDS...