CO2016-20.000-3.3-50-T-TR - Raltron
Manufacturer Part Number:CO2016-20.000-3.3-50-T-TR
Manufacturer:Raltron
Part of Description:XTAL OSC XO 20.0000MHZ CMOS SMD
TypeDescription
SeriesCO2016
PackageTape & Reel (TR)
TypeXO (Standard)
Frequency20 MHz
FunctionEnable/Disable
OutputCMOS
Voltage - Supply3.3V
Frequency Stability±50ppm
Absolute Pull Range (APR)-
Operating Temperature-10°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth-
Current - Supply (Max)2.5mA
Package / Case4-SMD, No Lead
Size / Dimension0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)0.026" (0.65mm)
All the Electronics Components will be packing in very safely by ESD antistatic protection.
package
BUYING OPTIONS
Stock Status: 6780
Minimum: 1
Related Raltron Components
SiT3372AC-4E3-33NH216.000000T
SiT3372AC-4E3-33NH216.000000T SiTime
XTAL OSC VCXO 216.0000MHZ HCSL...
SiT3372AI-1E9-30NC122.880000T
SiT3372AI-1E9-30NC122.880000T SiTime
XTAL OSC VCXO 122.8800MHZ LVPECL...
SiT3373AI-1E2-25NX280.550000Y
SiT3373AI-1E2-25NX280.550000Y SiTime
XTAL OSC VCXO 280.5500MHZ LVPECL...