CO12025-25.000-EXT-3.3 - Raltron
Manufacturer Part Number:CO12025-25.000-EXT-3.3
Manufacturer:Raltron
Part of Description:XTAL OSC XO 25.0000 MHZ HCMOS TH
TypeDescription
SeriesCO12
PackageTape & Reel (TR)
Part StatusActive
Base ResonatorCrystal
TypeXO (Standard)
Frequency25 MHz
Function-
OutputHCMOS
Voltage - Supply3.3V
Frequency Stability±25ppm
Absolute Pull Range (APR)-
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth-
Current - Supply (Max)30mA
Ratings-
Mounting TypeThrough Hole
Package / Case8-DIP, 4 Leads (Half Size)
Size / Dimension0.520" L x 0.520" W (13.21mm x 13.21mm)
Height - Seated (Max)0.234" (5.95mm)
All the Electronics Components will be packing in very safely by ESD antistatic protection.
package
BUYING OPTIONS
Stock Status: 5549
Minimum: 1
Related Raltron Components
SiT3372AI-2E2-25NZ128.000000Y
SiT3372AI-2E2-25NZ128.000000Y SiTime
XTAL OSC VCXO 128.0000MHZ LVDS...