IHLP2525CZEBR47K01 - Vishay / Dale
Manufacturer Part Number:IHLP2525CZEBR47K01
Manufacturer:Vishay / Dale
Part of Description:FIXED INDUCTOR 47NH SMD
TypeDescription
Series-
PackageBulk
Part StatusObsolete
Type-
Material - Core-
Inductance-
Tolerance-
Current Rating (Amps)-
Current - Saturation (Isat)-
Shielding-
DC Resistance (DCR)-
Q @ Freq-
Frequency - Self Resonant-
Ratings-
Operating Temperature-
Inductance Frequency - Test-
Features-
Mounting Type-
Package / Case-
Supplier Device Package-
Size / Dimension-
Height - Seated (Max)-
All the Electronics Components will be packing in very safely by ESD antistatic protection.
package
BUYING OPTIONS
Stock Status: 4437
Minimum: 1
Call for price or submit a RFQ
Related Vishay / Dale Components
CI100505-15NJ
CI100505-15NJ J.W. Miller / Bourns
FIXED IND 15NH 200MA 460MOHM SMD...
IMC1210SYR47M
IMC1210SYR47M Vishay / Dale
FIXED IND 470NH 450MA 500 MOHM...