A8504938S25A - Socapex (Amphenol Pcd)
Manufacturer Part Number:A8504938S25A
Manufacturer:Socapex (Amphenol Pcd)
Part of Description:CONN CABLE CLAMP SZ 25 BLACK
Lead Free Status / RoHS Status:Lead Free / RoHS Compliant
Stock Condition:357 In Stock
TypeDescription
SeriesSAE AS85049
PackageBulk
Part StatusActive
TypeCable Clamp
Cable Opening0.420" ~ 0.850" (10.67mm ~ 21.59mm)
Diameter - Outside1.890" (48.01mm)