CO2520-50.000-3.3-50-X-TR - Raltron
Manufacturer Part Number:CO2520-50.000-3.3-50-X-TR
Manufacturer:Raltron
Part of Description:XTAL OSC XO 50MHZ 3.3V HCMOS
TypeDescription
SeriesCO2520
PackageTape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-Reel®
TypeXO (Standard)
Frequency50 MHz
FunctionEnable/Disable
OutputCMOS
Voltage - Supply3.3V
Frequency Stability±50ppm
Absolute Pull Range (APR)-
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth-
Current - Supply (Max)4.5mA
Package / Case4-SMD, No Lead
Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max)0.035" (0.90mm)
All the Electronics Components will be packing in very safely by ESD antistatic protection.
package
BUYING OPTIONS
Stock Status: 3076
Minimum: 1
Related Raltron Components
SiT3372AC-1B2-25NG76.800000T
SiT3372AC-1B2-25NG76.800000T SiTime
XTAL OSC VCXO 76.8000MHZ LVPECL...