ISA11-32AH-24.000MHZ - ILSI
Manufacturer Part Number:ISA11-32AH-24.000MHZ
Manufacturer:ILSI
Part of Description:OSC XO 24MHZ 3.3V CMOS SMD
TypeDescription
SeriesISA11
PackageTape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-Reel®
Part StatusActive
Base ResonatorCrystal
TypeXO (Standard)
Frequency24 MHz
FunctionEnable/Disable
OutputLVCMOS
Voltage - Supply3.3V
Frequency Stability±25ppm
Absolute Pull Range (APR)-
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth-
Current - Supply (Max)20mA
RatingsAEC-Q200
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case4-SMD, No Lead
Size / Dimension0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)0.031" (0.80mm)