CO4305-24.576-EXT-T-TR - Raltron
Manufacturer Part Number:CO4305-24.576-EXT-T-TR
Manufacturer:Raltron
Part of Description:XTAL OSC XO 24.576MHZ 3.3V HCMOS
TypeDescription
SeriesCO43
PackageTape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-Reel®
TypeXO (Standard)
Frequency24.576 MHz
FunctionEnable/Disable
OutputCMOS, TTL
Voltage - Supply3.3V
Frequency Stability±50ppm
Absolute Pull Range (APR)-
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth-
Current - Supply (Max)25mA
Package / Case4-SMD, No Lead
Size / Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)0.071" (1.80mm)
All the Electronics Components will be packing in very safely by ESD antistatic protection.
package
BUYING OPTIONS
Stock Status: 5413
Minimum: 1
Related Raltron Components
SiT3373AC-4B9-30NG625.000000Y
SiT3373AC-4B9-30NG625.000000Y SiTime
XTAL OSC VCXO 625.0000MHZ HCSL...
SiT3372AC-4E3-25NE148.350000X
SiT3372AC-4E3-25NE148.350000X SiTime
XTAL OSC VCXO 148.3500MHZ HCSL...
831056217 Würth Elektronik Midcom
WE-SPXO CRYSTAL OSCILLATOR 24.57...
SIT9120AI-1D2-XXE166.660000T
SIT9120AI-1D2-XXE166.660000T SiTime
MEMS OSC XO 166.6600MHZ LVPECL...
SiT3373AC-4E2-30NX614.400000X
SiT3373AC-4E2-30NX614.400000X SiTime
XTAL OSC VCXO 614.4000MHZ HCSL...
AX7MAF1-420.0000
AX7MAF1-420.0000 Abracon
XTAL OSC XO 420.0000MHZ CML SMD...