FT5CNDPK20.0-BULK - Fox Electronics
Manufacturer Part Number:FT5CNDPK20.0-BULK
Manufacturer:Fox Electronics
Part of Description:OSC TCXO 20MHZ 3VCLP SNW
Lead Free Status / RoHS Status:Lead Free / RoHS Compliant
Stock Condition:720 In Stock
TypeDescription
Series*
PackageBulk
Part StatusActive
Base Resonator-
Type-
Frequency-
Function-
Output-
Voltage - Supply-
Frequency Stability-
Absolute Pull Range (APR)-
Operating Temperature-
Spread Spectrum Bandwidth-
Current - Supply (Max)-
Ratings-
Mounting Type-
Package / Case-
Size / Dimension-
Height - Seated (Max)-
All the Electronics Components will be packing in very safely by ESD antistatic protection.
package
BUYING OPTIONS
Stock Status: 720
Minimum: 1
Related Fox Electronics Components
SiT3372AC-4B2-25NY153.600000T
SiT3372AC-4B2-25NY153.600000T SiTime
XTAL OSC VCXO 153.6000MHZ HCSL...
SiT3372AI-4B2-33NG14.400000Y
SiT3372AI-4B2-33NG14.400000Y SiTime
XTAL OSC VCXO 14.4000MHZ HCSL...