FO7HSCDE32.768-T2 - Fox Electronics
Manufacturer Part Number:FO7HSCDE32.768-T2
Manufacturer:Fox Electronics
Part of Description:OSC XO 32.768MHZ 3.3V HCMOS
TypeDescription
Series*
PackageTape & Reel (TR)
Part StatusActive
Base Resonator-
Type-
Frequency-
Function-
Output-
Voltage - Supply-
Frequency Stability-
Absolute Pull Range (APR)-
Operating Temperature-
Spread Spectrum Bandwidth-
Current - Supply (Max)-
Ratings-
Mounting Type-
Package / Case-
Size / Dimension-
Height - Seated (Max)-
All the Electronics Components will be packing in very safely by ESD antistatic protection.
package
BUYING OPTIONS
Stock Status: 6524
Minimum: 1
Related Fox Electronics Components
SiT3373AI-1E9-28NC614.400000Y
SiT3373AI-1E9-28NC614.400000Y SiTime
XTAL OSC VCXO 614.4000MHZ LVPECL...