FO3HSCDE48.0-T1 - Fox Electronics
Manufacturer Part Number:FO3HSCDE48.0-T1
Manufacturer:Fox Electronics
Part of Description:OSC XO 48MHZ 3.3V HCMOS
TypeDescription
Series*
PackageTape & Reel (TR)
Part StatusActive
Base Resonator-
Type-
Frequency-
Function-
Output-
Voltage - Supply-
Frequency Stability-
Absolute Pull Range (APR)-
Operating Temperature-
Spread Spectrum Bandwidth-
Current - Supply (Max)-
Ratings-
Mounting Type-
Package / Case-
Size / Dimension-
Height - Seated (Max)-
All the Electronics Components will be packing in very safely by ESD antistatic protection.
package
BUYING OPTIONS
Stock Status: 5434
Minimum: 1
Related Fox Electronics Components
SiT3372AI-4E9-33NX160.000000X
SiT3372AI-4E9-33NX160.000000X SiTime
XTAL OSC VCXO 160.0000MHZ HCSL...