FO5HSCBE27.0-BULK - Fox Electronics
Manufacturer Part Number:FO5HSCBE27.0-BULK
Manufacturer:Fox Electronics
Part of Description:OSC XO 27MHZ 3.3V HCMOS
Lead Free Status / RoHS Status:Lead Free / RoHS Compliant
Stock Condition:460 In Stock
TypeDescription
Series*
PackageBulk
Part StatusActive
Base Resonator-
Type-
Frequency-
Function-
Output-
Voltage - Supply-
Frequency Stability-
Absolute Pull Range (APR)-
Operating Temperature-
Spread Spectrum Bandwidth-
Current - Supply (Max)-
Ratings-
Mounting Type-
Package / Case-
Size / Dimension-
Height - Seated (Max)-
All the Electronics Components will be packing in very safely by ESD antistatic protection.
package
BUYING OPTIONS
Stock Status: 460
Minimum: 1
Related Fox Electronics Components
SiT3372AI-4E9-30NZ204.800000X
SiT3372AI-4E9-30NZ204.800000X SiTime
XTAL OSC VCXO 204.8000MHZ HCSL...