COM23025-50.000-EXT-T-TR - Raltron
Manufacturer Part Number:COM23025-50.000-EXT-T-TR
Manufacturer:Raltron
Part of Description:XTAL OSC XO 50MHZ HCMOS SMD
TypeDescription
SeriesCOM2
PackageTape & Reel (TR)Cut Tape (CT)Digi-Reel®
TypeXO (Standard)
Frequency50 MHz
FunctionEnable/Disable
OutputCMOS
Voltage - Supply3.3V
Frequency Stability±25ppm
Absolute Pull Range (APR)-
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth-
Current - Supply (Max)40mA
Package / Case4-SMD, No Lead
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)0.039" (1.00mm)
All the Electronics Components will be packing in very safely by ESD antistatic protection.
package
BUYING OPTIONS
Stock Status: 5084
Minimum: 1
Related Raltron Components
SiT3373AI-4E9-30NB224.000000Y
SiT3373AI-4E9-30NB224.000000Y SiTime
XTAL OSC VCXO 224.0000MHZ HCSL...
SiT3373AC-2B2-28NC222.750000Y
SiT3373AC-2B2-28NC222.750000Y SiTime
XTAL OSC VCXO 222.7500MHZ LVDS...
SiT3372AI-1B2-30NX128.000000T
SiT3372AI-1B2-30NX128.000000T SiTime
XTAL OSC VCXO 128.0000MHZ LVPECL...