PA4343.472ANLT - PulseLarsen Antenna
Manufacturer Part Number:PA4343.472ANLT
Manufacturer:PulseLarsen Antenna
Part of Description:FIXED IND 4.7UH 17A 8 MOHM SMD
TypeDescription
SeriesPA4343.XXXANLT
Material - Core-
Inductance4.7 µH
Tolerance±20%
Current Rating (Amps)17 A
Current - Saturation (Isat)21A
ShieldingShielded
DC Resistance (DCR)8mOhm Max
Q @ Freq-
Frequency - Self Resonant-
RatingsAEC-Q200
Operating Temperature-55°C ~ 155°C
Inductance Frequency - Test100 kHz
Supplier Device Package-
Size / Dimension0.531" L x 0.496" W (13.50mm x 12.60mm)
Height - Seated (Max)0.256" (6.50mm)
All the Electronics Components will be packing in very safely by ESD antistatic protection.
package
BUYING OPTIONS
Stock Status: 2570
Minimum: 1
Related PulseLarsen Antenna Components
784774182 Würth Elektronik Midcom
FIXED IND 82UH 600MA 600 MOHM...
SC54-151
SC54-151 Signal Transformer
FIXED IND 150UH 540MA 1.1 OHM...
NRS3015T150MNGH
NRS3015T150MNGH TAIYO YUDEN
FIXED IND 15UH 580MA 390 MOHM...
27103C
27103C Murata Power Solutions
FIXED IND 10UH 1.1A 150 MOHM SMD...
4494-686 API Delevan
FIXED IND 68MH 60MA 35 OHM SMD...
108-273HS
108-273HS API Delevan
FIXED IND 27UH 55MA 8 OHM SMD...