ASLD319940DN-S-12V - IDEC
Manufacturer Part Number:ASLD319940DN-S-12V
Manufacturer:IDEC
Part of Description:PB SELECTOR 30MM
BUYING OPTIONS
Stock Status: 3329
Related IDEC Components
ASLD22QM422DNUW
ASLD22QM422DNUW IDEC
30MM SS IL 2POS 240V2NO2NC WHT...
ASLD31122DNUY
ASLD31122DNUY IDEC
30MM 3POS MT 12V 2NO2NC YEL...