ASLD319922DN-310-A-120V - IDEC
Manufacturer Part Number:ASLD319922DN-310-A-120V
Manufacturer:IDEC
Part of Description:PB SELECTOR 30MM
BUYING OPTIONS
Stock Status: 2297
Related IDEC Components
ASLD313622DNUS
ASLD313622DNUS IDEC
30MM 3POS MT 120V TR 2O2C BLU...