ASLD29902DN-104--240V - IDEC
Manufacturer Part Number:ASLD29902DN-104--240V
Manufacturer:IDEC
Part of Description:PB SELECTOR 30MM
TypeDescription
Series*
PackageBulk
Part StatusObsolete
Type-
Circuit-
Number of Positions-
Switch Function-
Current Rating (Amps)-
Voltage Rating - AC-
Voltage Rating - DC-
Illumination-
Illumination Type, Color-
Illumination Voltage (Nominal)-
Mounting Type-
Termination Style-
Panel Cutout Dimensions-
Ingress Protection-
Features-
Operating Temperature-
All the Electronics Components will be packing in very safely by ESD antistatic protection.
package
BUYING OPTIONS
Stock Status: 3339
Minimum: 1
Call for price or submit a RFQ
Related IDEC Components
ASLD325622DNU-309-G
ASLD325622DNU-309-G IDEC
30MM 3POS MT 240V TR 2O2C GRN...